Rozpočtář - Kladno

BLACHOTRAPEZ

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava cenových kalkulací

- technická podpora

- obsluha klientů

- týmová spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mobilní telefon- notebook- práce ve stabilní společnosti- možnost kariérního růstu

Informace o náboru

- příjemné vystupování

- dynamika, flexibilita, komunikativnost

- zkušenosti z oblasti služeb zákazníkům, ideálně ve stavebnictví

- kreativní, analytické a komplexní myšlení

Hledáme aktivního samostatného uchazeče s chutí pracovat dynamicky se zápalem pro danou oblast.

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Blachotrapez spol. s r. o. patří mezi přední výrobce plechových střešních a fasádních krytin. Vznikla v roce 1995. V Polsku máme dvě moderní výrobní haly, 110 maloobchodních poboček a velkoobchod. Na Slovensku se sídlem v Tvrdošíně máme 34 maloobchodních poboček a velkoobchod. V Rumunsku se sídlem v Biela Mare vlastní výrobní halu a 12 maloobchodních poboček. V České republice se sídlem v Havlíčkově Brodě máme 5 maloobchodních poboček a velkoobchod. Více informací na www.blachotrapez.cz

Firma: Blachotrapez spol. s r.o.

Kontakt: Lenka Zoľáková
Šmolovy 254
580 01 Havlíčkův Brod

Telefon: +421917471914

Místo práce: Kladno

Plat: 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé